ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Траса "Миколаїв-Дніпропетровськ" очолила рейтинг найгірших в Україні доріг

Нормальна дорога закінчується на вїзді в Миколаївську область
Depo.Миколаїв
6 квітня 2016 10:14
ФОТО: depo.ua
Траса "Миколаїв-Дніпропетровськ" очолила рейтинг найгірших в Україні доріг
Траса "Миколаїв-Дніпропетровськ" очолила рейтинг найгірших в Україні доріг

Траса "Миколаїв-Дніпропетровськ" стала першою в рейтингу найгірших доріг України за версією журналістів. Навіть на маленький швидкості можна пошкодити машину та їхати із ризиком для здоров'я. Про це йдеться у сюжеті "Українські сенсації", повідомляє Depo.Миколаїв.

Головний редактор автомобільного журналу категорично не рекомендує їздити по "Миколаїв-Дніпропетровськ", на якій розвинути навіть середню швидкість аварійно небезпечно. Зазначається, що варто тільки проїхати Кривий Ріг і виїхати на Миколаїв, то дорога закінчується. Проїхавши по цьому шляху, у автомобіля починає "барахлити" підвіска, пасажирів кидає по всьому салону. За словами журналістів, навіть на швидкості 50 км/год можна злетіти в кювет.

Заступник глави Укравтодору Микола Березовський заявив, що якщо таке ставлення до доріг буде ще 2-3 роки, то в країні настане суцільне бездоріжжя. У свою чергу директор департаменту стратегій дорожнього ринку і автотранспорту Роман Хміль розповів, що приблизно 70% доріг в країні потребують капітального ремонту. При цьому тільки 3% доріг знаходяться в доброму стані.

Також в сюжеті йдеться, що на транзиті експорту Україна могла б заробляти величезні гроші в бюджет країни. Але це залишається в мріях, так як всі дороги "вбиті" і вкрай зношені, а деякі з них знаходяться в такому стані, що їздити по ним небезпечно не тільки для авто, а й для життя людини.

Нагадаємо, що протягом місяця у Новому Бузі страйкарі перекривали трасу "Миколаїв-Дніпропетровськ", вимагаючи її ремонту. Кабмін виділив гроші, але не на вказану ділянку. Тому у Новому Бузі зібралися ремонтувати дорогу завдяки перерозподіленим коштам та софінансуванню.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв