ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Миколаївські страйкарі погодилися розблокувати трасу на Дніпропетровськ

Скандальну дорогу Н-11 збираються ремонтувати за перерозподіленими коштами і завдяки софінансуванню
Depo.Миколаїв
26 березня 2016 11:29
ФОТО: depo.ua
Миколаївські страйкарі погодилися розблокувати трасу на Дніпропетровськ
Миколаївські страйкарі погодилися розблокувати трасу на Дніпропетровськ

За результатами вчорашньої зустрічі голови ОДА Вадима Мерікова, радника президента Юрія Бірюкова, голови обласної Служби автодоріг Олександра Антощука з активістами Новобузького району підписали меморандум. Його направлено на вирішення проблемних питань і забезпеченням безпеки руху автомобільною дорогою Н-11 "Миколаїв-Дніпропетровськ". Між тим страйкарі погодилися на розблокування траси. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі Миколаївської ОДА.

Документ підписали Меріков, Антощук, а також голова Новобузької РДА Сергій Іванов, мер Нового Бугу Максим Лагодієнко, депутатом обларади Олександр Бондар. В рамках Меморандуму Служба автодоріг в Миколаївській області забезпечить протягом II і III кварталів 2016 на дорозі Н-11 поточний ремонт. Кошти збираються отримати в рамках перерозподілу і софінасування.

Таким чином ремонт траси "світить" в межах Казанківського району, від смт Казанка в напрямку Миколаєва; в межах Новобузького району, від м. Новий Буг в напрямку смт Казанка; виконання дорожніх робіт методом поверхневого покриття на ділянці від с. Новополтавка у Баштанці. Ямковий ремонт проведуть в межах Нового Бугу від км 231 до км 235, а також це стосується сіл Єфермовка і Новополтавка. Кошти передбачають з міського, райбюджетів та інших джерел на умовах співфінансування. Підтримувати в проїзному стані будуть ділянку дороги від км 235 до с. Новополтавка.

Також в документі йдеться, що облдержадміністрація спільно зі Службою автомобільних доріг в Миколаївській області продовжують проведення заходів щодо збільшення фінансування і спрямування коштів на капітальний ремонт дороги Н-11 між м.Новий Буг і с. Новополтавка. Сторони домовилися в разі отримання додаткових коштів і в рамках співфінансування вносити відповідні зміни в план виконання дорожніх робіт. При цьому ініціативна група громади Новобузького району припиняє безстрокову акцію з блокування автодороги Н-11. Рішення вступає в силу після його підписання.

Раніше повідомлялося, що траса Н-11 заблокована вже місяць. Вчора страйкарі перекрили її повністю для всього транспорту.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв