Рятувальники знайшли тіло миколаївського фотографа, що потонув під час регати

Шукали Юрія Пєршина два тижні у Південному Бузі та Бузькому лимані: його тіло виявили поблизу СВТ "Автомобіліст"
Depo.Миколаїв
24 жовтня 2016 12:10
ФОТО: depo.ua
Рятувальники знайшли тіло миколаївського фотографа, що потонув під час регати
Рятувальники знайшли тіло миколаївського фотографа, що потонув під час регати

Понад два тижні тривали пошуки фотографа Юрія Пєршина, який 8 жовтня випав за борт яхти "Адмірал" у річку Південний Буг, в районі Варваровського моста. Вчора, 23 жовтня, його тіло знайшли рятувальники. Про це Depo.Миколаїв повідомили в прес-службі обласного управління ДСНС.

За інформацією очевидців, через погодні умови фотограф не втримався на яхті та впав у воду разом із фотоапаратами. Йому кинули рятувальне коло, однак він не встиг дістатися до нього та під вагою мокрого одягу та техніки зник під водою.

Для проведення пошукових робіт залучалися співробітники 10 взводу Державного воєнізованого гірничо-рятувального (аварійно-рятувального) загону на човні "Прогрес-4" та аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Миколаївській області на човнах "Колібрі" та UMC-600. Фотографа шукали водолази, а також проводилося зовнішнє обстеження акваторії Південного Бугу та Бузького лиману.

Вчора, 23 жовтня о 15:15 під час чергового етапу обстеження акваторії та берегової лінії у воді поблизу СВТ "Автомобіліст" співробітники рятувальники виявили тіло загиблого без ознак насильницької смерті. Тіло доставили на судово-медичну експертизу.

Нагадаємо, що 8 жовтня відомий миколаївський фотограф Юрій Першин впав за борт яхти "Адмірал" під час регати "Кубок О.І. Суецького". Як стало відомо, про цю регату рятувальників не попередили.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв