Відомий миколаївський фотограф впав за борт яхти: його розшукують рятувальники

Екіпаж яхти кинув йому рятівне коло, однак чоловік, намагаючись врятувати фототехніку за коло не зміг вхопитися
Depo.Миколаїв
8 жовтня 2016 14:22
ФОТО: depo.ua
Відомий миколаївський фотограф впав за борт яхти: його розшукують рятувальники
Відомий миколаївський фотограф впав за борт яхти: його розшукують рятувальники

В суботу, 8 жовтня, в Миколаєві в районі Варварівського мосту за борт яхти, яка брала участь у закритті регати, випав фотограф - на даний момент рятувальники займаються його пошуками, повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "Преступности.НЕТ".

Так, за наявною інформацією Юрій Першин перебував на яхті "Адмірал", яка брала участь в заключній гонці сезону - меморіальної регаті "Кубок ім. А.І. Суецького". В районі Варварівського мосту фотограф з невідомої причини впав в воду. Екіпаж яхти кинув йому рятівне коло, однак чоловік, намагаючись врятувати фототехніку (два фотоапарати у нього висіли на шиї, - Ред), підняв їх над головою і за коло не зміг вхопитися. Незабаром він зник під водою.

Інформацію про подію підтвердили в ГУ ДСНС України в Миколаївській області, зазначивши при цьому, що за їхньою інформацією мова йде не про регату, а про фотосесію, яка проходила на яхті. На даний момент чергова зміна і водолазне відділення аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ГСЧС в Миколаївській області ведуть пошуки чоловіка.

За наявною інформацією, "Укртрансбезпеки" в Миколаївській області не було повідомлено про проведення регати, як цього вимагає законодавство. З даного приводу відомство буде проводити перевірку.

Варто відзначити, що Юрій Першин - відомий фотограф, член народного фотоклубу "Корабел" ім. Б. Панова, кандидат в члени Національної спілки фотохудожників України. На його рахунку чотири персональні фотовиставки.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв