Росіянина, що налагодив шахрайську схему у Миколаєві, залишили під вартою

Чоловік створив з десяток фіктивних агенств та ошукував городян
Depo.Миколаїв
1 червня 2016 19:52
ФОТО: depo.ua
Росіянина, що налагодив шахрайську схему у Миколаєві, залишили під вартою
Росіянина, що налагодив шахрайську схему у Миколаєві, залишили під вартою

Суд продовжив термін перебування під вартою, підозрюваному у шахрайстві росіянину щодо надання послуг агентств з нерухомості та працевлаштування, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі суду. 

Слідчий суддя Центрального районного суду м. Миколаєва продовжив запобіжний захід у вигляді тримання під вартою громадянину Російської Федерації, який підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.190 КК України (шахрайство, вчинене повторно організованою злочинною групою).

За версією органу досудового розслідування, 32-річний чоловік, уродженець міста Псков, разом з кількома жительками Миколаєва та Кіровограда організував систематичну діяльність на території України щодо надання послуг із працевлаштування та пошуку об'єктів нерухомості. Зокрема, зазначені особи розміщували в газетах відповідні об'яви, після чого із громадянами, які приходили до їх офісів, укладали письмові фіктивні угоди про надання послуг. Після здійснення сплати такі послуги не надавались, а гроші не повертались.

15 квітня, підозрюваному було обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави.

У судовому засіданні прокурор заявив клопотання про продовження терміну тримання під вартою, оскільки підозрюваний може переховуватись від слідства та вчиняти вплив на інших фігурантів справи. Окрім цього, через багаторічну діяльність злочинної групи, яку очолював чоловік слідство не встановило точну кількість потерпілих та завданих збитків.

Адвокат і сам підозрюваний заперечували проти застосування цієї міри запобіжного заходу.

Заслухавши думки учасників процесу, суддя Дмитро Тішко ухвалив задовольнити клопотання прокурора і продовжити підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою до 11 серпня 2016 року з можливістю внесення застави у сумі 5 млн гривень.

На даний момент правоохоронні органи встановлюють усіх осіб, які виявилися постраждалими від шахрайських дій.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв