Прокурор Миколаївщини представив свого нового заступника

Четвертим заступником очільника прокуратури області став Назар Степанчак
Depo.Миколаїв
1 листопада 2016 10:07
ФОТО: depo.ua
Прокурор Миколаївщини представив свого нового заступника
Прокурор Миколаївщини представив свого нового заступника

У понеділок, 31 жовтня, прокурор Миколаївської області Тарас Дунас представив колективу відомства свого заступника - старшого радника юстиції Назара Степанчака. Про це Depo.Миколаїв повідомили в прес-службі прокуратури області.

На посаду його призначили за поданням прокурора області наказом генпрокурора України Юрія Луценка 25 жовтня. До призначення на посаду Степанчак обіймав посаду заступника начальника четвертого відділу з розслідування кримінальних проваджень управління з розслідування особливо важливих справ Головного слідчого управління Генпрокуратури.

"Назар Степанчак працює в органах прокуратури з 2001 року. Розпочав свою трудову діяльність в органах прокуратури Львівської області, пройшов службу від помічника прокурора до керівника структурного підрозділу апарата прокуратури області. Має тривалий досвід самостійної роботи на посадах прокурора районного рівня. Зарекомендував себе як особа з високими управлінськими та професійними якостями. Під час подій, які мали місце у 2014 році, проявив принципову позицію у відстоюванні державності та патріотизму", - повідомляє прокуратура.

Зауважимо, що Степанчак став другим львівським прокурором на Миколаївщині. Очолює відомство наразі Тарас Дунас, який побудував кар'єру у Львівській області. 

Першим заступником прокурора Миколаївської області у липні призначили Олександра Білоуса. Ще двома заступником Дунаса є Степан Божило та Анатолій Жмура. 

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв