У прокурора Миколаївщини новий перший заступник

На посаду Олександр Білоус він призначений наказом Генерального прокурора України 26 липня цього року
Depo.Миколаїв
27 липня 2016 13:34
ФОТО: depo.ua
У прокурора Миколаївщини новий перший заступник
У прокурора Миколаївщини новий перший заступник

Сьогодні, 27 липня, прокурор Миколаївської області Тарас Дунас представив колективу прокуратури області першого заступника прокурора області – Білоуса Олександра В'ячеславовича, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі прокуратури.

На посаду він призначений наказом Генерального прокурора України 26 липня цього року.

Довідково.

Олександр Білоус розпочав свою трудову діяльність викладачем в Національному університеті "Києво-Могилянська академія". Працював у службі представництва в судах України інтересів президента України, помічником міністра юстиції, займався адвокатською діяльністю. Зокрема, під час Революції Гідності захищав учасників подій на Майдані Незалежності.

Займався громадською діяльністю у складі "Реанімаційного пакету реформ", приймав участь у розробці проектів законів України "Про прокуратуру", "Про судоустрій та статус суддів", "Про адвокатуру".

У період з 2014 по 2016 роки працював в Генеральній прокуратурі України на посаді заступника начальника управління представництва інтересів громадян і держави в суді, де займався, зокрема,справою суддів, які приймали неправосудні рішення проти активістів Автомайдану.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв