Профспілка ЖКГ невдоволена, що облрада не дає гроші на повернення боргів Миколаївоблтеплоенерго

За словами голови профспілки, на "асфальт" депутати виділяють кошти невідомо кому, а ліквідувати борги по зарплатні тепловикам не хочуть
Depo.Миколаїв
26 липня 2016 15:53
ФОТО: depo.ua
Профспілка ЖКГ невдоволена, що облрада не дає гроші на повернення боргів Миколаївоблтеплоенерго
Профспілка ЖКГ невдоволена, що облрада не дає гроші на повернення боргів Миколаївоблтеплоенерго

На сесії Миколаївської облради сьогодні, 26 липня, депутати звернулися до міністерств щодо економічної ситуації на КП "Облтеплоенерго". Проте керівник обласної профспілки працівників ЖКГ розкритикувала депутатів за те, що вони не виділяють кошти на ліквідацію боргів по зарплатні. Про це повідомляє Depo.Миколаїв.

Голова облради Вікторія Москаленко запропонувала депутатам проголосувати за звернення до Кабміну, Мінрегіонрозвитку, прем'єр-міністра, Нацкомісії з регулювання енергетики щодо врегулювання складної ситуації на підприємстві "Миколаївоблтеплоенерго". Проте голова профспілки працівників ЖКГ Світлана Начінова почала заперечувати, що такі звернення не дають результатів, і проблему потрібно вирішувати на місці. За її словами, потрібно було б голосувати за погашення заборгованності за зарплатнею. Сума накопичилася вже 4 млн. Ситуація з минулого її звернення два місяці тому погіршилася.

"Я дуже рада, що ви сьогодні звернення приймаєте. Але це тільки як ваш намір, ваша стурбованість ситуацію. Це як в анекдоті: підприємство стояло на краю прірви, а через ваше звернення зробило великий крок вперед", - сказала Начінова.

За її словами, звернення - це не гроші, які потрібні на зарплатні. Начінова залишилася незадоволеною тим, що кошти на дороги знаходять, а на погашення заборгованості не виділяють. "Я на сесії звернула увагу на ваші ухвалені рішення. Коли потрібно гроші давати в асфальт, дороги, невідомо кому, ви голосуєте. Коли потрібно людям на зарплатню, ви питання не ставите, на жаль", - сказала керівниця профспілки.

Голова облради Вікторі Москаленко відповіла, що дороги - це питання №1 в Україні. Вона також поцікавилася, що профспілка зробила для ліквідації заборгованості. Начінова відповіла, що вони надсилали звернення і до президента, і до Мінрегіонрозвитку. Проте їх передаресовують до Кабміну, який за два місяці не відповів. За її словами, така ж доля чекає і на депутатські звернення.

Москаленко зауважила, що звернення облради потрібні для того, щоб повернути кошти по субсидіям і президент підписав закон, який може це питання врегулювати. Начіновій також зауважили, що підприємство повинно працювати на прибуток. Врешті-решт депутати проголосували. До питання з "Миколаївоблтеплоенерго" облрада має повернутися на наступній сесії. 

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв

Мітки: