Попри вимоги Порошенка та Луценка прокурор Миколаївщини відмовляється звільнятись

Прокурор Миколаївської області В'ячеслав Кривов'яз заявив, що не писатиме заяву про звільнення
Depo.Миколаїв
21 червня 2016 12:21
ФОТО: depo.ua
Попри вимоги Порошенка та Луценка прокурор Миколаївщини відмовляється звільнятись
Попри вимоги Порошенка та Луценка прокурор Миколаївщини відмовляється звільнятись

Прокурор Миколаївської області В'ячеслав Кривов'яз заявив, що не писатиме заяву про звільнення, оскільки не вважає, що в чомусь винен. Таку заяву він зробив всупереч вимогам генпрокурора Юрія Луценка та президента Петра Порошенка. Про це в соцмережі Facebook написав Андрій Сенченко, передає Depo.Миколаїв.

Громадський працівник пише, що Кривов'яз, після спілкування з Володимиром Стеценко (екс-прокурором Чернігівської області і радником декількох Генпрокурорів в тому числі і Шокіна) відмовився писати заяву за власним бажанням. За словами Сенченка, у Кривов'яза зі Стеценко досить близькі відносини і можна говорити, що саме Стеценко весь цей час був "дахом" для прокурора Миколаївської області.

"Я собі спокійно працював, нікого не чіпав і ні в чому не винен, тому писати заяву не буду, поки ви не дасте мені аналогічну "за статусом" посаду в структурі прокуратури. За великим рахунком, ця ситуація дуже яскраво показує протистояння старої прокурорської системи спробам її змінити, які пішли від Юрія Луценка", - так Сенченко цитує Кривов'яза.

Стало відомо, що генпрокурор Луценко не проковтнув такий нахабний шантаж і вже сьогодні в Миколаєві приступає до роботи спеціальна комісія з тридцяти співробітників з центрального апарату, які проведуть комплексну перевірку діяльності всієї прокуратури області за той час поки нею керував Кривов'яз.

Нагадаємо, раніше генпрокурор Луценко сказав, що Миколаївщина отримає нового прокурора протягом тижня.

Попри вимоги Порошенка та Луценка прокурор Миколаївщини відмовляється звільнятись - фото 1

Попри вимоги Порошенка та Луценка прокурор Миколаївщини відмовляється звільнятись - фото 2

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв