Луценко вимагає, щоб прокурор Миколаївщини сьогодні ж звільнився

Про це Юрій Луценко повідомив на прес-конференції у Львов
Depo.Миколаїв
16 червня 2016 15:04
ФОТО: depo.ua
Луценко вимагає, щоб прокурор Миколаївщини сьогодні ж звільнився
Луценко вимагає, щоб прокурор Миколаївщини сьогодні ж звільнився

Генеральний прокурор України Юрій Луценко зажадав від прокурора Миколаївської області В'ячеслава Кривов'яза протягом сьогоднішнього дня написати заяву про звільнення за власним бажанням. Про це Юрій Луценко повідомив на прес-конференції у Львові, повідомляє Depo.Миколаїв.

"Я вчора розмовляв з Президентом. Він вчора був в Миколаєві і сказав дуже правильні слова. Так, є кримінальна відповідальність, яку відносно першого заступника губернатора Миколаївщини встановить тільки суд. Але є ще й моральна відповідальність губернатора і керівників силових структур, які цього не бачили і допустили. Відповідно, вони зобов'язані написати заяви на звільнення", - заявив Луценко.

За його словами, він вже поставив перед прокурором Миколаївської області питання про добровільну відставку: "Я підтримую Президента і вчора поставив перед керівником Миколаївської обласної прокуратури протягом сьогоднішнього дня добровільно написати заяву про відставку".

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що президент України в Миколаєві зажадав у ГПУ і МВС звільнити Кривов'яза і Гончарова.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв