Отруєння п'ятьох дітей у миколаївському дитсадку не підтвердилося

Головний педіатр міста припускає, що стан дітей погіршився через ротавірусну інфекцію
Depo.Миколаїв
12 жовтня 2016 13:05
ФОТО: depo.ua
Отруєння п
Отруєння п'ятьох дітей у миколаївському дитсадку не підтвердилося

Немає підстав говорити про отруєння в дитячому садку № 17. Результати аналізів не підтвердили кишкову інфекцію. Про це Depo.Миколаїв повідомили в прес-службі міськради.

У мерії зазначають, що Держспоживслужба 11 жовтня розповсюдило інформацію про захворення на гостру кишкову інфекцію п'ятьох вихованців дитячого садка №17. Проте сьогодні, 12 жовтня, головний міський педіатр Вікторія Заміхановська спростувала цю інформацію.

За її словами, двоє вихованців дитсадка № 17 перебувають в лікарні, троє вдома, стан дітей вже задовільний. Крім того, виконані БАК-посіви на кишкову групу, результат дослідження негативний. "Виходячи з результатів аналізу, немає підстав говорити про те, що у дітей було отруєння. Ймовірно, стан дітей погіршився через ротавірусну інфекцію", - сказала Заміхановська.

Ротавірусна інфекція, як і ГРВІ, передається повітряно-крапельним шляхом і аліментарним. Зазвичай від ротавірусної інфекції страждають діти, з огляду на особливості їх кишечника.

Як розповіла Заміхановська, для профілактики захворювання рекомендується провітрювати приміщення, проводити вологе прибирання, протирати ручки дверей і головне - частіше мити руки.

Варто додати, що за повідомленням Держспоживслужби, у дитсадку знайшли санітарні порушення: на харчоблоці не дотримується температурний режим при зберіганні харчових продуктів, технологія та температурний режим при приготуванні страв із січеного м’яса, риби, під час реєстрації інфекційної захворюваності в групах не дотримується санітарно-протиепідемічний режим.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв