У миколаївському садочку п'ятеро дітей підхопили гостру кишкову інфекцію

Попередній діагноз "гострий гастроентероколіт" встановлено 4 особам, "харчова токсикоінфекція" – 1 особі
Depo.Миколаїв
11 жовтня 2016 15:40
ФОТО: depo.ua
У миколаївському садочку п
У миколаївському садочку п'ятеро дітей підхопили гостру кишкову інфекцію

За оперативним повідомленням територіального органу Держпродспоживслужби в Миколаївській області з 06.10.2016 по 11.10.2016 року у м. Миколаїв зареєстровано спалах гострої кишкової інфекції серед вихованців ДНЗ № 17, внаслідок якого постраждало 5 дітей, повідомляє Depo.Миколаїв

Попередній діагноз "гострий гастроентероколіт" встановлено 4 особам, "харчова токсикоінфекція" – 1 особі. До обласної дитячої інфекційної лікарні у стані середньої важкості госпіталізовано 3-х дітей, решта - отримує лікування в амбулаторних умовах.

З метою встановлення причин виникнення спалаху та його ліквідації працівниками Держпродспоживслужби проведено позапланове обстеження ДНЗ № 17, під час якого виявлено ряд недоліків: на харчоблоці не дотримується температурний режим при зберіганні харчових продуктів, технологія та температурний режим при приготуванні страв із січеного м’яса, риби, під час реєстрації інфекційної захворюваності в групах не дотримується санітарно-протиепідемічний режим.

Тривають санітарно-мікробіологічні дослідження для встановлення джерела та факторів передачі інфекції. Обстежено хворих, контактних дітей та персонал закладу для виявлення етіологічного фактору захворювання. У вогнищі проведено заключну дезінфекцію, за контактними встановлено медичне спостереження.

Ситуація перебуває на контролі Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв