ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Нова зала для фехтування у Миколаєві будується вже три роки, - Харлан

Ситуація з нібито обваленою спортшколою сполошила і спортсменів
Depo.Миколаїв
10 лютого 2016 13:50
ФОТО: depo.ua
Нова зала для фехтування у Миколаєві будується вже три роки, - Харлан
Нова зала для фехтування у Миколаєві будується вже три роки, - Харлан

Пристрасті навколо школи фехтування, яка насправді тільки дала тріщини по покрівлі, а не обвалилася, не втихають. Спортсмени також відреагували. Зокрема шаблістка Ольга Харлан закликала громадськість піднімати проблему аварійної фехтувальної зали до уряду. Про це вона повідомила на прес-конференції Xsport, передає Depo.Миколаїв.

Спочатку тижня у Миколаєві не втихає обговорення обваленої стіни у школі з фехтування. Як виявилося, постраждала не спортшкола, а будівля поруч. Знаходиться вона на балансі університету імені Сухомлинського. Але чиновнки одразу подали помилкову інформацію, яка облетіла ЗМІ, і виклилкала чергову хвилю популізму серед політиків. 

Зокрема на апаратній нараді, яка відбулася 8 лютого близько 10 ранку, мер Олександр Сєнкевич заявив, що будівля аварійна і відновленню не підлягає. Але вже близько 12 ранку на місті подій його заступник Валентин Гайдаржи вже інформував про руйнування не школи з фехтування, а будівлі поруч. У Миколаївській ОДА також не одразу прояснили ситуацію. 

Нова зала для фехтування у Миколаєві будується вже три роки, - Харлан

На заяву мера про закриття школи фехтування відерагувала олімпійська чемпіонка Ольга Харлан, яка у ній тренується: "Там тренується понад 1000 дітей. Вона зруйнована і нам тренуватися ніде. Зараз буде відбуватися юніорський чемпіонат і світу, і одеський, багато хто з Миколаєва туди їхатиме, але їм тренуватися ніде. І на жаль, місцева влада говорять, що її потрібно зносити, але тренуватися нам ніде, нового залу немає він будується вже три роки. Тому якщо ми все звернемо на це увагу я думаю, що це дійде до уряду", - впевнена спортсменка.

Нагадаємо, що зруйнована покрівля біля школи фехтування була зношена на 80%.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв