ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Миколаєві зруйнована покрівля біля школи для фехтування була зношена на 80%

Гроші на ремонт були передбачені у бюджеті міста минулого року
Depo.Миколаїв
9 лютого 2016 18:46
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві зруйнована покрівля біля школи для фехтування була зношена на 80%
У Миколаєві зруйнована покрівля біля школи для фехтування була зношена на 80%

На ремонт даху будівлі, що знаходиться на балансі університету імені Сухомлинського, а також спортшколи з фехтування були заплановані кошти у бюджеті минулого року. Проте суми було недостатньо. Врешті-решт покрівля першої обвалилася. Про це під час засідання сесії міськради сьогодні, 9 лютого, розповів віце-мер Валентин Гайдаржи, повідомляє Depo.Миколаїв

Гайдаржи повідомив, що за висновком проектного інституту покрівля, яка обрушилася 6-го лютого, на 80% була зношена і належала ремонту і реставрації. Але при цьому він зазначає: навіть якби ремонт зробили у минулому році, то тріщини могли б з'явитися знову на тільки відремонтованому фасаді.

На сесії також стало відомо, що тимчасово спортсменів розподілили до інших спортзалів. Заняття у самій школі прининили до того, як висновки зроблять спеціалізовані організації. Піприємствам-орендарям також рекомендували тимчасово прининити роботу.

Нагадаємо, що 6-го лютого школа фехтування, де тренувалася Харлан, дала тріщини. У будівлі поруч, яка є аварійною, завлився дах. Знаходиться вона на балансі Миколаївського національного університету імені Василя Сухомлинського.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв