Нова Врадіївка: Третій поліцейський не визнає провини у вбивстві

Двоє поліцейських, яких вже відправили під арешт, вказують на те, що стріляв їхній колега-водій
Depo.Миколаїв
25 серпня 2016 20:22
ФОТО: depo.ua
Нова Врадіївка: Третій поліцейський не визнає провини у вбивстві
Нова Врадіївка: Третій поліцейський не визнає провини у вбивстві

Близько 19:30 Центральний райсуд Миколаєва розпочав розгляд справи щодо третього із затриманих фігурантів справи про вбивство жителя Кривого Озера. Це Денис Ляхвацький: його колеги заявляють, що саме він стріляв в Олександра Цукермана. Про це повідомляє Depo.Миколаїв.

28-річний Денис Ляхвацький є старшим сержантом поліції. Як було озвучено на суді, він має дві доньки, молодшій з яких трохи більше місяця. Двоє інших затриманих поліцейських - Олександр Причипойда та Микола Хоменко, яких вже відправили під арешт на місяць, заявляли, що стріляв Ляхвацький - водій поліцейської машини.

Ляхвацькому прокуратура, крім статті про перевищення службових обов'язіків, інкримінує ст. 115 - "Умисне вбивство". Поліцейський не захотів давати свідчення, посилаючись на погане самопочуття, оскільки він три доби вже не спить. Але він погодився з підозрою по статті про перевищення службових повноважень, проте не визнає підозри про умисне вбивство.

Адвокат Ляхвацького також наполягала, що її підзахисного затримали до оголошення про підозру, тобто незаконно. Такох захисниця вимагала, щоб суд розглянув спершу її скаргу, а потім розглядав запобіжний захід. Наразі суд видалився до нарадчої кімнати. Рішення мають оголосити за годину.

Повну хронологію подій у Кривому Озері читайте тут: Нова Врадіївка: На Миколаївщині поліція забила чоловіка насмерть.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв