Нова Врадіївка: слідчий експеримент по вбивству копами досі не провели

У Миколаєві суд обирає міру запобіжного заходу підозрюваним у вбивстві Олександра Цукермана
Depo.Миколаїв
22 вересня 2016 15:04
ФОТО: depo.ua
Нова Врадіївка: слідчий експеримент по вбивству копами досі не провели
Нова Врадіївка: слідчий експеримент по вбивству копами досі не провели

Сьогодні, 22 вересня, Центральний суд Миколаєва має продовжити або скасувати міру запобіжного заходу двом копам, підозрюваним у жорстокому побитті та вбивстві мешканця Кривого Озера Олександра Цукермана, повідомляє Depo.Миколаїв.

Раніше Миколу Хоменка та Олександра Причипойду відправили на місяць до СІЗО, міру запобіжного заходу підтвердив і апеляційний суд. Даний термін вичерпується днями, тож сьогодні суд має вирішити чи залишати їх в СІЗО або відпустити на свободу. 

В ході сьогоднішнього судового засіднання прокурор по справі знов зачитав всі обставини справи та зазначив, що Хоменко має залишатися за гратами ще два місяці, адже може виїхати та сховатись від правосуддя до Російської Федерації. Для того, щоб поїхати до країни-агресора і досі не потрібен закордонний паспорт. Крім того, Хоменко може приховати важливі докази (пістолет з якого вбили Цукермана досі не знайшли), чинити тиск на слідство і сам стати жертвою самосуду місцевих мешканців. 

Адвокат Хоменка Давиденко вважає, що прокурор озвучив лише загальні ризики та зазначив, що підсудний не може виїхати до Росії, адже є учасником АТО. Знов робить упор на гарний послужний список та характеристики підозрюваного. Давиденко вимагає, щоб суд визнав безпідставність звинувачень, які висуває прокуратура та змінив міру запобіжного заходу на більш м'яку. 

Сам Хоменко заявив про готовність співпрацювати з слідством. В той же час суддя Дірко побачив, що останнє клопотання, яке подавав захист, датується 25 серпня. З того часу жодних допитів свідків не було. Прокурор повідомив, що для проведення слідчого експерименту правоохоронні органи чекають висновків СМЕ. 

Повну хронологію події щодо вбивства у Кривому Озері читайте тут: Нова Врадіївка: На Миколаївщині поліція забила чоловіка насмерть.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв