Нова Врадіївка: водолази так і не знайшли пістолет, з якого вбили Цукермана

Згодом з'явилася інформація, що зброя могла бути в іншому місці
Depo.Миколаїв
27 серпня 2016 09:23
ФОТО: depo.ua
Нова Врадіївка: водолази так і не знайшли пістолет, з якого вбили Цукермана
Нова Врадіївка: водолази так і не знайшли пістолет, з якого вбили Цукермана

Близько 17:00 п'ятниці водолази припинили дводенні пошуки пістолета, з якого було смертельно поранено Олександра Цукермана. Фахівці дослідили все дно річки біля мосту, але нічого не знайшли, повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на ТСН.

Згодом з'явилася інформація, що зброя могла бути в іншому місці. Називали навіть якийсь тайник заарештованого копа. Однак про те, що знаряддя вбивства знайдене, не повідомляється.

Найзаплутанішою є ситуація з тілом загиблого. Після офіційної експертизи у Миколаєві, яка засвідчила, що смерть настала внаслідок крововтрати та травматичного поранення серця, тіло видали родичам. Ті заявили, що доправили його на додаткову експертизу в Умань.

Однак там запевнили, що з Миколаївщини їм нікого не привозили. Як вдалося з'ясувати, повторну експертизу таки проводили, але знову у Миколаєві. І тіло вже віддали родичам для поховання.

Як повідомлялося, за свідченнями поліцейських у суді, патрульний водій викинув пістолет у річку з мосту. Шансів, що його знайдуть, дуже мало, кажуть рятувальники, але це головний речовий доказ. "Течія, брудна вода, важко знайти такий маленький предмет на такій великій відстані. Видимості практично нема", - каже працівник групи водолазно-рятувальних робіт Костянтин Лалач.

Повна хроніка подій у Кривому Озері тут: Нова Врадіївка: На Миколаївщині поліція забила чоловіка насмерть.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв