Нова Врадіївка: поліцейського Причипойду відправили на місяць до СІЗО

Центральний райсуд Миколаєва обрав запобіжний захід для одного з шістьох поліцейських
Depo.Миколаїв
25 серпня 2016 18:07
ФОТО: depo.ua
Нова Врадіївка: поліцейського Причипойду відправили на місяць до СІЗО
Нова Врадіївка: поліцейського Причипойду відправили на місяць до СІЗО

Сьогодні, 25 серпня, Центральний райсуд Миколаєва обрав запобіжний захід для одного з шістьох поліцейських (розглядаються справи трьох з них), що стали фігурантами гучної справи про вбивство кривоозерці. Про це повідомляє Depo.Миколаїв.

Серед шістьох підозрюваних у вбивстві Олександра Цукермана: Василь Трубаченко 1993 року народження, Володимир Лемеха, Денис Ляхвацький 1988 року народження, Микола Хоменко 1990 року народження, Роман Богач 1992 року народження, Олександр Причипойда 1990 року народження.

Прокуратура просить для затриманих арешт на 60 діб. Справу кожного поліцейського заслуховували окремо. Розгляд суддя Іван Дірко розпочав з сержанта Олександра Причипойді. Адвокат Причипойди не бачить сенсу відправляти його під арешт, оскільки в нього маленька дитина, дружина, та він живе з батьками. Суддя поцікавився, що не бояться його підзахисний того, що люди зчинять самосуд. Адвокат заявив, що це нормальна практика і боятися нічого.

Захист також не бачить сенсу в арешті, оскільки Причипойду підозрюють у перевищенні службових обов'язків, а не у вбивстві.

Після видалення в нарадчу кімнату Причипойді присудили місяць арешту, дане рішення викликане побоювання самосуду. 

Зараз суд перейшов до розгляду справи наступного підозрюваного. 

Нагадаємо, що в ході розгляду справи підозрюваний заявив, що поліцейські втікали від вбитого, бо той гнався за ними з лопатою. 

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв