Нова Врадіївка: Один з поліцейських заявив, що вони тікали, коли побачили чоловіка з лопатою

Захист одного з підозрюваних не бачить сенсу в арешті, оскільки в нього є маленька дитина та дружина: самосуду не бояться
Depo.Миколаїв
25 серпня 2016 16:53
ФОТО: depo.ua
Нова Врадіївка: Один з поліцейських заявив, що вони тікали, коли побачили чоловіка з лопатою
Нова Врадіївка: Один з поліцейських заявив, що вони тікали, коли побачили чоловіка з лопатою

Сьогодні, 25 серпня, Центральний райсуд Миколаєва обрав запобіжний захід для трьох з шістьох поліцейських, що стали фігурантами гучної справи про вбивство кривоозерці. Про це повідомляє Depo.Миколаїв.

Зазначимо, що за спочатку була інформація про призначення суду на 10 ранку. Потім у прес-службі прокуратури повідомили про розгляд на 13:00. Але у суді сказали, що він переноситься на 15:00. Зрештою, поліцейських привезли лише о 15:11. 

Нагадаємо, що журналісти опублікували імена всіх шістьох підозрюваних у вбивстві Олександра Цукермана: Василь Трубаченко 1993 року народження, Володимир Лемеха, Денис Ляхвацький 1988 року народження, Микола Хоменко 1990 року народження, Роман Богач 1992 року народження, Олександр Причипойда 1990 року народження.

Прокуратура просить для затриманих арешт на 60 діб. Справу кожного поліцейського заслуховували окремо. Розгляд суддя Іван Дірко розпочав з сержанта Олександра Причипойді. За його словами Олександр Цукерман взяв лопату і погрожував поліцейським. Але вони почали бігти по подвір'ю. 

Нібито Причипойда чув удар лопатою по огорожі: в поліцейських він не потрапив. На подвір'ї також перебувала матір Цукермана, яка намагалася заспокоїти сина. 

Варто додати, що у суді виникли питання, чому поліцейські тікали від чоловіка, адже вони приїхали на виклик. Додамо, що адвокат Причипойди не бачить сенсу відправляти його під арешт, оскільки в нього маленька дитина, дружина, та він живе з батьками. Суддя поцікавився, що не бояться його підзахисний того, що люди зчинять самосуд. Адвокат заявив, що це нормальна практика і боятися нічого. 

Захист також не бачить сенсу в арешті, оскільки Причипойду підозрюють у перевищенні службових обов'язків, а не у вбивстві.

Нова Врадіївка: Поліцейських, причетних до скандального вбивства, заарештували

Повну хроніку трагічних подій у Кривому Озері читайте тут: "Нова Врадіївка": На Миколаївщині поліція забила чоловіка насмерть.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв