Нова Врадіївка: Двом кривоозерським поліцейським "пом'якшили" кваліфікацію злочину

Під час розслідування стало відомо, що Цукерман помер саме від вогнепальних поранень, а не побоїв
Depo.Миколаїв
22 жовтня 2016 15:00
ФОТО: depo.ua
Нова Врадіївка: Двом кривоозерським поліцейським "пом
Нова Врадіївка: Двом кривоозерським поліцейським "пом'якшили" кваліфікацію злочину

Двом з трьох кривоозерських поліцейських, які проходять за справою у вбивстві місцевого жителя Олександра Цукермана, змінили кваліфікацію злочину. Про це Depo.Миколаїв повідомили в прес-службі прокуратури області.

Під час слідства встановили, що Олександр Цукерман помер від вогнепальних поранень, а не побоїв, які могли нанести правоохоронці. Тому дії двох підозрюваних - Миколи Хоменка та Олександра Причипойди - перекваліфікували з ч.3 ст.365 КК України на ч.2 ст.365 КК України.

Зауважимо, що за ч. 2 ст. 365 ККУ "Перевищення влади або службових повноважень" передбачено менше покарання, ніж за попередньою кваліфікацією, а саме: "Перевищення влади або службових повноважень, якщо воно супроводжувалося насильством, застосуванням зброї або болісними і такими, що ображають особисту гідність потерпілого, діями, карається позбавленням волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років".

Дії третього підозрюваного - Дениса Ляхвацького, водія службового автомобіля, який безпосередньо стріляв у потерпілого, - кваліфіковано за ч.1 ст.115 та ч.3 ст.365 КК України (умисне вбивство, перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу).

Нагадаємо, що пістолет, з якого вбили Цукермана досі не знайшли.

Головного підозрюваного залишили під вартою до 18 грудня без права внесення застави. Два поліцейські - Микола Хоменко і Олександр Причипойда - також сидітимуть в СІЗО до 18 грудня або можуть вийти під заставу 120 тис. грн кожний.

Повну хроніку подій у Кривому Озері читайте тут. Нова Врадіївка: На Миколаївщині поліція забила чоловіка насмерть.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв