Нова Врадіївка: Пістолет, з якого вбили Цукермана, досі не знайшли

Оскільки підозрювані можуть знати, де зброя, це було однією з причин, чому їх залишили під вартою
Depo.Миколаїв
22 жовтня 2016 12:27
ФОТО: depo.ua
Нова Врадіївка: Пістолет, з якого вбили Цукермана, досі не знайшли
Нова Врадіївка: Пістолет, з якого вбили Цукермана, досі не знайшли

Пістолет "Сталкер", з якого вбили жителя Кривого Озера Олександра Цукермана, досі не знайшли. Про це стало відомо під час судового розгляду щодо продовження міри запобіжного заходу трьом правоохоронцям, повідомляє Depo.Миколаїв.

Згідно з повідомленнями прес-служби Центрального райсуду, прокурор наполягав на триманні під вартою поліцейських - Дениса Ляхвацького, Миколи Хоменка, Олександра Причипойди. Кожному міру запобіжного заходу продовжували на окремому судовому засіданні.

Як ризики прокурор назвав можливість підозрюваними незаконно впливати на свідків, приховати докази та необхідність проведення ще низки експертиз. Крім того, знаряддя вбивства не знайшли. Є ймовірність, що підозрювані у вбивстві знають, де перебуває пістолет "Сталкер".

Також під час експертизи встановили, що смерть потерпілого настала від вогнепальних поранень, що спричинив водій службового автомобіля поліції, а не побоїв, які могли нанести правоохоронці. 

Нагадаємо, що головного підозрюваного - поліцейського, що керував службовим автомобілем, Дениса Ляхвацького, залишили під вартою до 18 грудня без права внесення застави. Два поліцейські - Микола Хоменко і Олександр Причипойда - також сидітимуть в СІЗО до 18 грудня або можуть вийти під заставу 120 тис. грн кожний.

Повну хроніку подій у Кривому Озері читайте тут. Нова Врадіївка: На Миколаївщині поліція забила чоловіка насмерть.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв