Не дочекавшись маршрутки №87, миколаївцям довелося іти пішки

Мешканці Широкої Балки скаржаться, що маршрутки не було годину
Depo.Миколаїв
29 серпня 2016 15:54
ФОТО: depo.ua
Не дочекавшись маршрутки №87, миколаївцям довелося іти пішки
Не дочекавшись маршрутки №87, миколаївцям довелося іти пішки

Миколаївці продовжують скаржитися на злощасний маршрут №87. Вчора вранці, 28 серпня, він їхав з інтервалом в годину. Про це написала Олена Фоменко у "Фейсбуці", повідомляє Depo.Миколаїв.

За словами Фоменко, поки маршрутки не було, 60 осіб пішли пішки до проспекту. Тим, хто все ж таки сів у злощасний 87-й, "пощастило" їхати з водієм, який розмовляв по телефону, що є порушенням ПДР.

За зауваження жінка нарвалася на критику інших пасажирів: "Зробила зауваження - реакції нуль. Зате пасажир з похмілля каже мені, мовляв, а ви знаєте, що вас можна оштрафувати за те, що ви відволікаєте водія від руху. Адже він професіонал. Тут же за водія заступилася баба передсмертних років. І що цікаво, маршрутка була під зав'язку набита людьми. І ніхто навіть і слова не сказав. Тихо собі в ганчірочку щось шепотіла тітонька, кажучи про те, що не раз спізнювалася на роботу. І все, тиша", - пише пасажирка.

Слід додати, що міськвиконком оголосив конкурс ще на три маршрути до Широкої Балки.

Раніше повідомлялося, що пасажири маршрутки №76 поскаржилися на розбите скло, прогнилу фанеру в салоні та стелю в скотчі.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв