У Миколаєві можуть з'явитися ще три маршрути до Широкої Балки

Виконком оголосив конкурс на маршрути №6, 78 та 41: справа залишається за перевізниками
Depo.Миколаїв
12 серпня 2016 12:24
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві можуть з
У Миколаєві можуть з'явитися ще три маршрути до Широкої Балки

У Миколаєві проведуть конкурс перевізників ще на три маршрути. Стосуються вони Широкої Балки. Відповідне рішення сьогодні, 12 серпня, ухвалив виконком. Про це повідомляє Depo.Миколаїв.

Конкурс проведуть за маршрутом №6 ("Широка Балка - завод "Океан"), якого ніколи не було в місті. Жителі просили організувати такий маршрут. Також перевізники можуть подати заявки за №41. Він існував у місті, але ніхто не захотів брати участь в конкурсі за ним. "Проблема цього маршруту в тому, що він фактично на 50% дублює 87 маршрут "мкр "Північний", тобто до Пушкінського кільця, Широкої Балки вони ідуть нарівні з 87. На ньому практично завжди був відсутній транспорт. Тому ми запропонували графік та кількість машин", - зауважив начальник транспортного управління В'ячеслав Кащенюк.

Крім того, конкурс проведуть за маршрутом №78, який запропонував депутатський корпус, - "вул.Казарського - Широка Балка". За словами Кащенюка, пасажиропотік був відсутній за цим маршрутом, тому він працював лише вранці і ввчері. Зараз є ймовірніть, що ситуація повториться. Перевізникам пропонують, а чи заявляться вони на конкурс, дивитимуться. Мер також нагадав, що наразі розробляється нова транспортна стратегія, тому надалі можуть з'явитися і нові маршрути: попит породжує пропозицію.

Кащенюк також повідомив, що зміниться маршрут №3: у Варварвці відремонтували дорогу, тому внесуть корективи. З 15 серпня він розпочне працювати по-новому, що узгодили з перевізником. На наступний виконком винесуть затвердження змін.

Нагадаємо, що жителі Широкої Балки неодноразово заявляли про проблеми з перевезеннями до їхнього мікрорайону. Врешті-решт їм пообіцяли оголосити конкурс на маршрут.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв