Під Миколаєвом встановили дезинфекційні бар'єри проти чуми свиней

Африканська чума свиней все блище підбирається до Миколаєва. Днями спалах епідедемії зафіксували в 17 км від Миколаєва - селі Баловне
Depo.Миколаїв
5 серпня 2016 13:44
ФОТО: depo.ua
Під Миколаєвом встановили дезинфекційні бар
Під Миколаєвом встановили дезинфекційні бар'єри проти чуми свиней

Африканська чума свиней все блище підбирається до Миколаєва. Днями спалах епідедемії зафіксували в 17 км від Миколаєва - селі Баловне, повідомляє Depo.Миколаїв.

На трасі Р-06 та в Баловному встановили дезинфекційні бар'єри проти чуми свиней - фото 1

Голова Новоодеської РДА Олександр Гриценко повідомив, що вчора в селі Баловне та на трасі Р-06 нарешті з'явилися дезинфекційні бар'єри: "Вчора нарешті вдалося встановити дезинфекційні барьери на трасі Р-06, а також в с. Баловне. Разом з депутатом районної ради Евгеном Комнатним, та активістами встановити дорожні знаки і підготувати місце для встановлення дизбарьеру на виїзді з села, що сьогодні успішно було зроблено".

На трасі Р-06 та в Баловному встановили дезинфекційні бар'єри проти чуми свиней - фото 2

Нагадаємо, що перший спалах африканської чуми свиней (далі АЧС) було зафіксовано минулого тижня в районному центрі - Новій Одесі. Рятувальники та епідеміолого вже встигли знищити понад 300 туш заражених свиней. Проте знайшлись ті, хто вирішив підзаробити на ситуації та продав у Миколаїв інфіковану свиню по 7 грн за кг.

На трасі Р-06 та в Баловному встановили дезинфекційні бар'єри проти чуми свиней - фото 3

Пізніше з'явилась інформація, що дохлих свиней скидали в рячку, але епідеміологи запевнили, що трупів тварин в Південному Бузі не виявлено.

На трасі Р-06 та в Баловному встановили дезинфекційні бар'єри проти чуми свиней - фото 4

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв