ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Росії вчителька хизувалась в соцмережі БДСМ-фото (ФОТО 18+)

Викладачку малювання звільнили, а в школу приїхала перевірка
Depo.Миколаїв
23 березня 2016 13:16
ФОТО: depo.ua
На Росії вчителька хизувалась в соцмережі БДСМ-фото (ФОТО 18+)
На Росії вчителька хизувалась в соцмережі БДСМ-фото (ФОТО 18+)

На Росії батьки поскаржилися на БДСМ-вчительку, що викладала в школі  Підмосков'я, повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на LifeNews.

На Росії вчителька хизувалась в соцмережі БДСМ-фото - фото 1

У Гребневській школі в Підмосков'ї розгорівся скандал навколо викладача образотворчого мистецтва і СХК Дар'ї П. Мама одного з учнів повідомила директору, що 26-річна викладачка образотворчого мистецтва і світової художньої культури розміщує на своїй сторінці "Вконтакті" особисті фотографії еротичного характеру.

На Росії вчителька хизувалась в соцмережі БДСМ-фото - фото 2

Цей факт обурив і інших батьків, вони зажадали розібратися, чому молода вчителька без сорому публікує подібні знімки в мережі, і як вона могла потрапити в стіни навчального закладу. З'ясувалося тільки те, що до школи Дар'я П. деякий час працювала в дитячому садку. Як стало відомо, на даний момент вчителька поєднує роботу з навчанням: найближчим часом вона повинна закінчити педагогічний інститут.

На Росії вчителька хизувалась в соцмережі БДСМ-фото - фото 3

Після претензій батьків директор Гребневскої школи поговорила з учнями, яким Дар'я П. викладає образотворчого мистецтва і МХК. В один голос школярі кажуть, що вона чудовий викладач, а її предмети - одні з найулюбленіших.

На Росії вчителька хизувалась в соцмережі БДСМ-фото - фото 4

Пізніше директор школи  Катерина Левіна вирішила звільнити вчительку. Вона заявила, що не готова продовжувати працювати з викладачкою.

На Росії вчителька хизувалась в соцмережі БДСМ-фото - фото 5

Наразі співробітники Департаменту освіти Московської області перевіряють школу, де працювала 26-річна вчителька, що вела розпусний спосіб життя.

"Зараз ми перевіряємо, що сталося, з'ясовуємо, що за вчитель, як така ситуація могла статися. Ми ж не можемо відразу звинувачувати, ми викликали директора школи і чекаємо від неї пояснень", - прокоментувала ситуацію начальник сектора загальної освіти Тетяна Кувирталова.

На Росії вчителька хизувалась в соцмережі БДСМ-фото - фото 6

На Росії вчителька хизувалась в соцмережі БДСМ-фото - фото 7

На Росії вчителька хизувалась в соцмережі БДСМ-фото - фото 8

На Росії вчителька хизувалась в соцмережі БДСМ-фото - фото 9

На Росії вчителька хизувалась в соцмережі БДСМ-фото - фото 10

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв