ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Миколаївщині заборонили ловити рибу

Заборона стосується не тільки промислового лову, а й спортивного та любительського
Depo.Миколаїв
29 березня 2016 11:10
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині заборонили ловити рибу
На Миколаївщині заборонили ловити рибу

На Миколаївщині через весняно-літній нерест заборонений лов риби та інших водних біоресурсів. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі обласного управління "Миколаїврибоохорони".

В області заборонено промислове рибальство під час ходу риби на нерест і на період відкладання ікри на водних об'єктах в 2016 році. У різних місцях обмеження встановлються на певні терміни. Так, у р. Південний Буг - від Варварівського мосту до забороненого простору Олександрівської ГЕС - з 5 квітня по 5 червня, а також від забороненого простору Олександрівської ГЕС до с. С.Голоскове - з 5 квітня по 20 червня.

Р.Інгул - від гирла до с. Чернишівка Миколаївській області з придатковою системою - з 1 квітня по 30 червня. У Інгульці в межах нашої області з 10 квітня по 15 червня. У Дніпровському лимані (західним кордоном виступає лінія "коса Очаківська - коса Кінбурнська") і Бузькому лимані - з 5 квітня по 5 червня. У Дніпровському лимані, на відстані 1,5 км від берега углиб лиману на ділянці від нижньої межі Дніпровського забороненого простору до Покровське-Хуторського лабазу, включаючи всю придаткову озерну систему - з 6 червня по 15 червня. У Березанському лимані - з 5 квітня по 5 червня. Бичків заборонено ловити в Тілігульському лимані - з 1 травня по 15 червня;

У всіх інших не перерахованих внутрішніх водних об'єктах Миколаївщини, розташованих в зоні контролю рибоохорони, заборона діє з 1 квітня по 30 червня. Крім того, любительське та спортивне рибальство також підпадає під заборону. На р. Південний Буг - від Варварівського мосту до с. С.Голоскове - з 5 квітня по 25 травня. Р. Інгул - від гирла до с. Чернишівка з придатковою системою - з 1 квітня по 30 червня. Р. Інгулець в межах Миколаївської області - з 10 квітня по 15 червня, у Дніпровському лимані і Бузькому лимані - з 5 квітня по 5 червня; у Дніпровському лимані, на відстані 1,5 км від берега углиб лиману на ділянці від нижньої межі Дніпровського забороненого простору до Покровське-Хуторського лабазу, включаючи всю придаткову озерну систему - з 6 червня по 15 червня; у Березанському лимані - з 5 квітня по 5 червня, у Тілігульському лимані - з 1 травня по 15 червня.

Нагадаємо, що рибалки та спеціалисти рибоохорони встановили на Миколаївщині штучні нерестилища.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв