ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Миколаївщині рибалки та спеціалісти рибохорони встановили штучні нерестовища

Штучні нерестовища встановили на річці Південний Буг в п'яти місцях: в районах сіл Гур'ївка, Новопетрівське, Касперовка, Троїцьке і Михайлівка
Depo.Миколаїв
28 березня 2016 10:17
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині рибалки та спеціалісти рибохорони встановили штучні нерестовища
На Миколаївщині рибалки та спеціалісти рибохорони встановили штучні нерестовища

В суботу, 26 березня, члени товариства мисливців і рибалок спільно з працівниками рибоохорони провели чергове важливий захід - виготовлення і установку штучних нерестовищ для підвищення популяції аборигенних видів риб - коропа, ляща, тарані, судака, про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив Олександр Стасенко, передає Depo.Миколаїв.

На Миколаївщині рибалки та спеціалісти рибохорони встановили штучні нерестовища - фото 1

Захід проводився на річці Південний Буг в п'яти місцях: в районах сіл Гур'ївка, Новопетрівське, Касперовка, Троїцьке і Михайлівка. Відомо, що рівень відтворення рибних стад і величина промислового запасу окремих видів риб визначаються масштабами і ефективністю їх розмноження. Багаторічна практика установки нерестовищ членами нашого суспільства показує величезну ефективність цього способу відтворення риби. На одне нерестовище плотва і лящ відкладають в середньому 2 млн ікринок.

На Миколаївщині рибалки та спеціалісти рибохорони встановили штучні нерестовища - фото 2

Не рідко нерестовище суцільно в кілька шарів всипане ікрою. При цьому характерно, що майже вся ікра запліднена, життєздатна і розвивається нормально. Зазвичай виживаність її висока, відхід становить всього 10-15%. Цьому сприяють гарна освітленість, достатній прогрів води, сприятливий газовий режим, постійний рух води, що перешкоджає процесу замулення, і інші фактори.

На Миколаївщині рибалки та спеціалісти рибохорони встановили штучні нерестовища - фото 3

На природних нерестовищах таких оптимальних умов для розвитку ікри часто не створюється і відхід ікри зазвичай дуже високий. Разом з проведеним зарибненням річки, такі заходи вселяють надію рибалкам - любителям про хороших уловах. Після виконаної роботи учасників традиційно чекала чудова вуха.

На Миколаївщині рибалки та спеціалісти рибохорони встановили штучні нерестовища - фото 4

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв