На Миколаївщині дитину затиснуло дверима маршрутки

Судячи з усього, дитина сташенно перелякалась та отримала травми, адже навіть через 20 хвилин не переставала кричати
На Миколаївщині дитину затиснуло дверима маршрутки
На Миколаївщині дитину затиснуло дверима маршрутки

На Миколаївському курорті маленьку дівчинку затисло дверима автобусу. Про це в соціальній мережі написала Ольга Євстигнеєва-Кудринська, передає Depo.Миколаїв.

Інцидент стався в Очакові. Дівчинку років 4-5 затиснуло дверима маршрутки: "Сьогодні вранці була жахлива ситуація! Дівчинку приблизно 4-5 років придавило в маршрутці дверима, водій почав закривати двері і придавило дитину. Мама дівчинки почала сильно кричати і водій відчинив задні двері, але почув це прохання він не не відразу".

Користувачка мережі зазначає, що водій навіть не поцікавився станом дівчинка, яка не переставала плакати: "Після того як мама забрала дитину від дверей, водій навіть не підійшов до дівчинки і не запитав, як вона, а швидко закрив двері і поїхав тому, що вони завжди кудись спізнюються".

Судячи з усього, дитина сташенно перелякалась та отримала травми, адже навіть через 20 хвилин не переставала кричати: "Минуло хвилин 20, дівчинка все так же плакала, при цьому дуже сильно!!! Невже не можна частіше пускати маршрутки, одну маршрутку чекаємо 40 хвилин, це нормально ?! Цього разу дівчинка постраждала, в наступний раз пенсіонер, може треба щось вирішувати?!".

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв