На Миколаївщині дитину затиснуло дверима маршрутки

Судячи з усього, дитина сташенно перелякалась та отримала травми, адже навіть через 20 хвилин не переставала кричати

На Миколаївському курорті маленьку дівчинку затисло дверима автобусу. Про це в соціальній мережі написала Ольга Євстигнеєва-Кудринська, передає Depo.Миколаїв.

Інцидент стався в Очакові. Дівчинку років 4-5 затиснуло дверима маршрутки: "Сьогодні вранці була жахлива ситуація! Дівчинку приблизно 4-5 років придавило в маршрутці дверима, водій почав закривати двері і придавило дитину. Мама дівчинки почала сильно кричати і водій відчинив задні двері, але почув це прохання він не не відразу".

Користувачка мережі зазначає, що водій навіть не поцікавився станом дівчинка, яка не переставала плакати: "Після того як мама забрала дитину від дверей, водій навіть не підійшов до дівчинки і не запитав, як вона, а швидко закрив двері і поїхав тому, що вони завжди кудись спізнюються".

Судячи з усього, дитина сташенно перелякалась та отримала травми, адже навіть через 20 хвилин не переставала кричати: "Минуло хвилин 20, дівчинка все так же плакала, при цьому дуже сильно!!! Невже не можна частіше пускати маршрутки, одну маршрутку чекаємо 40 хвилин, це нормально ?! Цього разу дівчинка постраждала, в наступний раз пенсіонер, може треба щось вирішувати?!".

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев