На Миколаївщині АТОшник заробив три роки умовно за зберігання бойової гранати

Військового визнали винним у скоєнні правопорушення засудивши до трьох років позбавлення волі, але звільнили від покарання з випробувальним терміном один рік
Depo.Миколаїв
3 жовтня 2016 19:13
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині АТОшник заробив три роки умовно за зберігання бойової гранати
На Миколаївщині АТОшник заробив три роки умовно за зберігання бойової гранати

На Миколаївщині АТОшник отримав три роки усовно за зберігання гранати, яку він привіз із зони бойових дій. Відповідне рішення ухвалив Березнегуватський районний суд, повідомляє Depo.Миколаїв.

Ще 3 червня правоохоронці за місцем свого фактичного проживання військового знайшли корпус оборонної осколкової ручної гранати Ф-1 та запал УЗРГМ-2 без передбаченого законом дозволу.

Обвинувачений свою вину у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч.1 ст.263 КК України визнав повністю, у вчиненому щиро розкаявся, суду показав, що у 2015 році був призваний під час мобілізації, та з квітня 2016 року брав участь в районі проведення антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей. Там йому було видано ручну гранату та запал до неї, які при поверненні додому, у відпустку, знаходились в його речах, в подальшому їх вилучили працівники поліції.

Відповідно до обставин слідства, суд ухвалив визнати підсудного винуватим у скоєнні кримінального правопорушення передбаченого ч.1 ст.263 КК України та призначити покарання у виді 3 (трьох) років позбавлення волі. На підставі ст.75 КК України звільнити від відбування призначеного покарання з випробуванням з іспитовим строком 1 (один) рік та з покладенням відповідно до ст. 76 КК України обов'язків не виїжджати за межі України на постійне місце проживання без дозволу органів кримінально - виконавчої системи, повідомляти органи кримінально- виконавчої системи про зміну місця проживання, роботи.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв