На Миколаївщині АТОшник заробив три роки умовно за зберігання бойової гранати

Військового визнали винним у скоєнні правопорушення засудивши до трьох років позбавлення волі, але звільнили від покарання з випробувальним терміном один рік

На Миколаївщині АТОшник отримав три роки усовно за зберігання гранати, яку він привіз із зони бойових дій. Відповідне рішення ухвалив Березнегуватський районний суд, повідомляє Depo.Миколаїв.

Ще 3 червня правоохоронці за місцем свого фактичного проживання військового знайшли корпус оборонної осколкової ручної гранати Ф-1 та запал УЗРГМ-2 без передбаченого законом дозволу.

Обвинувачений свою вину у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч.1 ст.263 КК України визнав повністю, у вчиненому щиро розкаявся, суду показав, що у 2015 році був призваний під час мобілізації, та з квітня 2016 року брав участь в районі проведення антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей. Там йому було видано ручну гранату та запал до неї, які при поверненні додому, у відпустку, знаходились в його речах, в подальшому їх вилучили працівники поліції.

Відповідно до обставин слідства, суд ухвалив визнати підсудного винуватим у скоєнні кримінального правопорушення передбаченого ч.1 ст.263 КК України та призначити покарання у виді 3 (трьох) років позбавлення волі. На підставі ст.75 КК України звільнити від відбування призначеного покарання з випробуванням з іспитовим строком 1 (один) рік та з покладенням відповідно до ст. 76 КК України обов'язків не виїжджати за межі України на постійне місце проживання без дозволу органів кримінально - виконавчої системи, повідомляти органи кримінально- виконавчої системи про зміну місця проживання, роботи.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев

Метки: #граната