Миколаївці зможуть звернутися по субсидії ще в 36 пунктах

Субсидії та пільги на сьогодні отримує 61 тисяча сімей: очікується збільшення показників ще на 20 тисяч
Depo.Миколаїв
15 жовтня 2016 17:15
ФОТО: depo.ua
Миколаївці зможуть звернутися по субсидії ще в 36 пунктах
Миколаївці зможуть звернутися по субсидії ще в 36 пунктах

У Миколаєві відкриють 36 додаткових пунктів з прийому громадян, які звертаються для оформлення субсидій. Розпорядження підписав мер Олександр Сєнкевич. Про це Depo.Миколаїв повідомили в прес-службі міськради.

У Миколаєві буде 36 пунктів, куди миколаївці зможуть звернутися за допомогою: це всі районні управління соціальних виплат та компенсацій, всі структури територіального центру соціального обслуговування, майже всі ЖЕКи. Також прийнято рішення про організацію таких пунктів у приміщеннях адміністрацій районів міста. Приймальними днями призначено вівторок та четвер, а фахівці, які працюватимуть у додаткових пунктах з оформлення субсидій, вже пройшли відповідне навчання.

За словами директора міського департаменту праці та соціального захисту населення Сергія Бондаренка, кількість миколаївців, які отримують субсидії, порівняно з минулим роком збільшилася майже у шість разів. Щодня зростає кількість звернень, які надходять до районних управлінь соціальних виплат та компенсацій.

У Миколаєві субсидії та пільги отримує 61 тисяча сімей, це приблизно 32% від загальної кількості. Припускається, що ця цифра зросте як мінімум на 20 тисяч. Щодня районні управління соціальних виплат та компенсацій приймають близько 100 осіб.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв