Миколаївці зможуть звернутися по субсидії ще в 36 пунктах

Субсидії та пільги на сьогодні отримує 61 тисяча сімей: очікується збільшення показників ще на 20 тисяч

У Миколаєві відкриють 36 додаткових пунктів з прийому громадян, які звертаються для оформлення субсидій. Розпорядження підписав мер Олександр Сєнкевич. Про це Depo.Миколаїв повідомили в прес-службі міськради.

У Миколаєві буде 36 пунктів, куди миколаївці зможуть звернутися за допомогою: це всі районні управління соціальних виплат та компенсацій, всі структури територіального центру соціального обслуговування, майже всі ЖЕКи. Також прийнято рішення про організацію таких пунктів у приміщеннях адміністрацій районів міста. Приймальними днями призначено вівторок та четвер, а фахівці, які працюватимуть у додаткових пунктах з оформлення субсидій, вже пройшли відповідне навчання.

За словами директора міського департаменту праці та соціального захисту населення Сергія Бондаренка, кількість миколаївців, які отримують субсидії, порівняно з минулим роком збільшилася майже у шість разів. Щодня зростає кількість звернень, які надходять до районних управлінь соціальних виплат та компенсацій.

У Миколаєві субсидії та пільги отримує 61 тисяча сімей, це приблизно 32% від загальної кількості. Припускається, що ця цифра зросте як мінімум на 20 тисяч. Щодня районні управління соціальних виплат та компенсацій приймають близько 100 осіб.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев