Миколаївський депутат назвав культурне життя області "пустишкою"

Микола Кравченко вважає, що управління погано проробило програму культурних заходів в області
Depo.Миколаїв
11 листопада 2016 11:49
ФОТО: depo.ua
Миколаївський депутат назвав культурне життя області "пустишкою"
Миколаївський депутат назвав культурне життя області "пустишкою"

Депутат Миколаївської обласної ради поскаржився на управління культури, яке "в ручному режимі" роздає кошти тільки своїм улюбленцям. Про це він заявив під час сесії облради 10 листопада, повідомляє Depo.Миколаїв.

Депутат-"опоблоківець" зазначив, що сусідня Херсонська область передбачила у вісім разів більше коштів на проведення культурних заходів, ніж Миколаївська. Так, області мають дуже схожі програми, проте херсонці на два роки передбачили 154,6 мільйони гривень, а миколаївці зовсім мізер: "Напрошується висновок, програма просто "пустишка", "шкабатурка". Там нічого немає: наповнення немає, відповідальності немає, контролю немає, заходів немає", - зазначив депутат.

За його словами, фестивалі, концерти та інші заходи фінансуються в області за принципом "тому дам, а тому не дам". Так, управління культури за невідомими причинами гальмувало надходження коштів на відомий фестиваль "Homo ludens". Кравченко закликав депутатів не голосувати за затвердження "сирої" програми розвитку культури і відправити її на доопрацювання: "У нас не тільки ґвалтують ріжуть та бикують, у нас є ще інше життя", - додав він.

Під час голосування депутати прислухалися до слів колеги та не підтримали зазначену програму. Із 45 депутатів "за" проголосувало" 19, "проти" 9, а 19 "утрималося".

Нагадаємо, що нещодавно Кравченко, який раніше очолював "російський театр", знов висунув свою кандидатуру на посаду. Проте конкурсна комісія обрала Артема Свистуна.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв