У Миколаєві обрали нового керівника "російського" театру

Директор театру, депутат від "Опоблоку" Микола Кравченко не переміг конкурс попри групу підтримки
Depo.Миколаїв
19 жовтня 2016 14:06
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві обрали нового керівника "російського" театру
У Миколаєві обрали нового керівника "російського" театру

Завершився конкурс на посаду керівника Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру. Новим керівником обрали Артема Свистуна. Про це Depo.Миколаїв повідомили в прес-службі ОДА.

Засідання конкурсної комісії відбулося вчора, 18 жовтня, у відкритому режимі. Свої кандидатури на посаду представили чотири кандидати: Микола Кравченко – директор-художній керівник "російського" театру, Ірина Пономаренко - головний адміністратор Миколаївського академічного українського театру драми та музичної комедії, Артем Свистун - директор-розпорядник "російського" театру, Вахтанг Чхаїдзе - доцент кафедри КНУТКіТ ім.І.Карпенко-Карого, письменник.

В своїх конкурсних презентаціях кандидати основний акцент робили на підвищенні професійного рівня творчого колективу театру, взаємодії з телеканалами, впроваджені співпраці з видатними театрами інших міст та країн, залучені до роботи іноземних режисерів. Шляхом таємного голосування переможцем конкурсу визнали Артема Свистуна.

Варто додати, що конкурс ознаменувався скандалом, оскільки до скалду конкурсної комісії входило багато прихильників одного з кандидатів - Миколи Кравченка, який крім того є депутатом облради від "Опоблоку". Тому комісію переформатували і включили до її складу представників громадськості. 

На конкурс також прийшла велика група підтримки Кравченка, зокрема актори театру. Проти кандидата виступили активісти: між двома сторонами ледь не дійшло до бійки.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв