Миколаївськими річками ходитимуть пасажирські теплоходи

Річкове пасажирське сполучення запустили від Нижньої набережної у Миколаєві
Depo.Миколаїв
17 серпня 2016 18:16
ФОТО: depo.ua
Миколаївськими річками ходитимуть пасажирські теплоходи
Миколаївськими річками ходитимуть пасажирські теплоходи

Сьогодні, 17 серпня, у Миколаєві запустили річкове сполучення. Про це написав на своїй сторінці у "Фейсбуці" міністр інфраструктури Володимир Омелян, повідомляє Depo.Миколаїв.

Під час робочого візиту до Миколаєва міністр відкрив нове сполучення прогулянковим теплоходом річками міста - Інгулом та Південним Бугом. Омелян зазначає, що теплохід не новий, останні шість років його не використовували. Судно повністю відремонтували, в тому числі змінили двигуни.

Міністр також назвав парадоксальною річчю те, що в Україні була багата інфраструктура морських і річкових портів, великі комерційно ефективні судноплавні компанії та суднобудівні заводи, і це все зникло. За його словами, потрібно це відроджувати.

Зазначимо, що теплохід має назву "Хірург Юрженко". Він здійснюватиме пасажирські прогулянкові перевезення миколаївськими річками. Швартуватися теплохід буде від Нижньої набережної.

Нагадаємо, що виконком 12 серпня дав добро Адміністрації річкових портів на перевезення річками і швартування екскурсійних теплоходів біля набережної. Надзвичайники попросили для безпеки облаштувати там рятувальний пост.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв