У Миколаєві дозволили швартуватися екскурсійним суднам на нижньому БАМі

Виконком дав добро Адміністрації річкових портів за умови повної відповідальності за безпеку пасажирів
Depo.Миколаїв
12 серпня 2016 14:11
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві дозволили швартуватися екскурсійним суднам на нижньому БАМі
У Миколаєві дозволили швартуватися екскурсійним суднам на нижньому БАМі

Виконком Миколаївської міськради дав згоду ДП "Адміністрація річкових портів" на використання нижньої набережної для швартування суден і, відповідно, посадки-висадки пасажирів. Рішення ухвалили сьогодні, 12 серпня, повідомляє Depo.Миколаїв.

"Для задоволення потреб громадян в організації культурного дозвілля, пов'язаних з екскурсійними прогулянками акваторіями річок Інгул та Південний Буг, враховуючи звернення ДП "Адміністрація річкових портів" щодо використання нижньої набережної м. Миколаєва для швартування суден типу "ОМ-101", "Каштан-20" для посадки-висадки пасажирів", - такою є аргументація ухваленого рішення. 

Також зазначається, що є технічний акт Державного воєнізованого гірничорятувального (аварійно-рятувального) загону державної служби України з надзвичайних ситуацій "Про водолазне обстеження причальної стінки нижньої набережної бульвару Адмірала Макарова" щодо придатності до експлуатації. Адміністрації річкових портів поставили умову - повну відповідальність за безпеку пасажирів та забезпечення санітарно-екологічних вимог.

Начальник ГУ ДСНС України в Миколаївській області Максим Грицаєнко також додав умови дозволу: забезпечення рятувального посту, проведення огляду до експлуатації та технічний звіт про стан гідроспоруди. Викокном зі змінами ухвалив рішення.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв