ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Миколаївські "свободівці" підозрюють, що влада "намагається прислужити чужинцям", будуючи мечеть в парку

Проти будівництва мечеті у парку "Народний сад" виступив і депутат від партії мера "Самопоміч"
Depo.Миколаїв
3 березня 2016 12:07
ФОТО: depo.ua
Миколаївські "свободівці" підозрюють, що влада "намагається прислужити чужинцям", будуючи мечеть в парку
Миколаївські "свободівці" підозрюють, що влада "намагається прислужити чужинцям", будуючи мечеть в парку

Нещадавно на зустрічі з шейхом Ахмедом Тамімом мер Миколаєва заявив, що міська влада дасть дозвіл на побудову мечеті. Мусульманська громада наполягає на тому, щоб побудувати мечеть на її історичному місці в парку "Народний сад" (парк Петровського, - ред). Дана ініціатива була сприйнята неоднозначно, повідомляє Depo.Миколаїв.

Депутат Миколаївської міськради від партії "Самопоміч" Сергій Січко заявив, що будівництво мечеті - питання часу, але виступив проти того, щоб вона знаходилась в міському парку біля університету і шкіл. 

"Можна розглядати різні варіанти і шукати місце зручне і для мусульманської громади і міської, але, на мій погляд, мечеті, як і будь-якому іншому релігійному спорудженню (православній церкві, католицькому костелу), не місце в міському парку. Парк "Народний сад" знаходиться в густонаселеному районі (район багатоповерхівок від Садової до 6-ї Слобідської) і в цьому парку практично всі мами району гуляють з дітьми, це місце відпочинку дітей двух шкіл - 53 і ММК, це місце відпочинку пенсіонерів району", - пише депутат.

Миколаївські "свободівці" підозрюють, що влада "намагається прислужити чужинцям", будуючи мечеть в парку - фото 1

Січко вважає, що поява мечеті у міському парку призведе до транспортного колапсу, адже вулиці вузькі, місця для парковки відсутні. 

Головний "свободівець" області Демид Губський взагалі запідозрив можновладців у тому, що вони надають землю для будівництва мечеті у парку, щоб отримати якийсь особистий зиск: "У Миколаєві є лише три храми Київського патріархату та одна Автокефальна церква, при тому український храм Олександра Невського, що для багатьох став своєрідним символом об'єднання українців та відродженням української духовності, перебуває в жахливому стані й жодної владної підтримки не отримує. Греко-католицька громада після багатьох років ледве отрмала клаптик землі на окраїні міста в низині, ледве не у болоті й також не підтримується можновладцями. Однак, очевидно, мусульманська громада зробила для міста (чи для можновладців?) щось надзвичайне, якщо претендує будувати свій храм біля "Народного саду"?".

Миколаївські "свободівці" підозрюють, що влада "намагається прислужити чужинцям", будуючи мечеть в парку - фото 2

Губський відмічає, що міська влада намагається "прислужити чужинцям":  "Переконаний що не прагнення догодити чужинцям, а захист та розбудова української культури мають стати пріоритетом у християнському Миколаєві!".

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв