Миколаївські патрульні розповіли про "страхи" у перші дні роботи

Поліцейські відкрили таємницю, чому пішли працювати і жартома кажуть про романтику

Миколаївські патрульні розповіли про "ст…

Раніше хлопчики мріяли стати космонавтами, а тепер поліцейськими - у цьому жарті є доля істини. Адже навіть соціологічні дослідження підтверджують, що у містян один з найбільших рівнів довіри саме до нової поліції. Що спонукало молодих людей різних професій піти у патрульні, розповіли самі інспектори під час відкриття фотовиставки, присвяченої 100 дням роботи патрульної поліції Миколаєва, передає Depo.Миколаїв.

Гостей виставки цікавило, які складнощі у перші дні роботи відчули нові патрульні. Олександр Фурсов розповідає, що не побачив жодної. Він був менеджером, але мріяв працювати раніше в міліції, але не потрапив туди. Тому до роботи в патрульній поліції він сам себе готував.

За словами інспектора, їх готували до стресових ситуацій, тому з цим справляються. Чим більше досвіду, тим стає простіше працювати. "Трохи незвично було спілкуватися з людьми. Як вони будуть ставитися до нас. Раніше я був громадянином, зараз я представник закону. Трохи складно було перестроїтися. Зараз вже набагато легше", - розповідає патрульний.

Він жартує, що пішов працювати у поліцію через романтику - кожен чоловік мріє бути військовим або правоохоронцем. Вже без жартів додає, що потрібно наводити порядок у суспільстві: "Тому що за певний період у нашій державі склалося деяке покоління, яке чомусь просто грубо кажучи, вклоняється криміналу. Мене це обурило, і я прийшов це змінювати".  Патрульні зі свого боку чекають і допомоги від самих людей у таких змінах. 

Патрульна Наталя Меркулова зізнається, що у перший день їй було страшно працювати. Зараз страх пропав. У поліцію вона пішла заради безпеки доньки: "Я хочу, щоб вона зростала у безпеці. Щоб я не сильно переживала і знала, що завжди їздить патрульна поліція, щоб вона нічого не боялася".

Богдан Ворощук, екс-інспектор спецпідрозділу ОВД, а нині командир роти зазначає, що зараз патрульні виконують титанічну роботу, адже багато прийшли з цивільних професій. Патрульний пояснює, чому спочатку на ДТП виїжджало так багото екіпажей, що викликало багато питань у миколаївців. 

За словами Ворощука, патрульні знали як все оформлювати, але не наважувалися починати діяти і брати відповідальність. Тому відправляли підмогу, було багато дзвінків до нього як комадира роти. Згадує, що телефон у перший день розрядився мабуть тричі від вхідних. За власним прикладом він розповідає, що коли сам почав працюваити, набирався досвіду вже в професіоналів поряд.

Патрульні також резюмують, що за їхніми спостереженнями водії стали більш уважними, стало менше вуличних злочинів, але більше шахрайств. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Миколаїв

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme