Миколаївські депутати перетворили електронне голосування на цирк

Під час засідання облради народні обранці почали заявляти, що їхні голоси зараховані неправильно
Depo.Миколаїв
23 вересня 2016 13:11
ФОТО: depo.ua
Миколаївські депутати перетворили електронне голосування на цирк
Миколаївські депутати перетворили електронне голосування на цирк

У Миколаївську облраду нарешті дійшла "цивілізація" і замість голосування піднятою рукою й мандатом та підрахунків лічильною комісією тепер все здійснюватиме електронна система голосування "Віче". Її встановили, але на першому ж засіданні сесії депутати почали заявляти, що вона не працює повноцінно. Про це повідомляє Depo.Миколаїв.

Після чергової спроби внести питання про недовіру Михайлу Соколову до порядку денного "бппшник" Михайло Талпа заявив, що під час перерви депутати з'ясували, що не всі їхні голоси правильно зарахували. Претензції у депутатів виникли і до лічильної комісії, адже деякі голосування проводили за допомогою манадата. Нібито голоси порахували неправильно.

Крім того, "опоблоківець" Вадим Олабін заявив, що взагалі потрібно вносити зміни до порядку денного, інакше всі електронні голосування можна буде оскаржити. Голова облради Вікторія Москаленко прокоментувала, що питання про Соколова процедурне і не потребує змін до регламенту. За її словами, депутати перетворили засідання і ці голосування на цирк.

"Опоблоківець" Микола Кравченко додав, що депутати готові "перегризти одне одному артерію". "БПП, шмебпп, мене не цікавить", - негодував Кравченко з приводу двогодинного затвердження порядку денного.

Врешті-решт лише за 2,5 години після початку сесії депутати обради змогли внести питання голосування за недовіру першому заступнику голови Михайлу Соколову та за порядок денний в цілому.

Нагадаємо, що система електронного голосування обійшлася бюджету в 1,5 млн грн.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв