Система "Віче": у Миколаївській облраді більше не буде перекличок

У сесійній залі Миколаївської обласної ради встановили систему електронного голосування "Віче"
Depo.Миколаїв
21 вересня 2016 14:44
ФОТО: depo.ua
Система "Віче": у Миколаївській облраді більше не буде перекличок
Система "Віче": у Миколаївській облраді більше не буде перекличок

У сесійній залі Миколаївської обласної ради встановили систему електронного голосування "Віче". За даними працівників облради, така обновка обійшлася бюджету в 1,5 мільйона гривень. Про це депутатам розповіли працівники апарату облради на спільному засіданні комісій з питань АПК і депутатської діяльності, повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "Мой город".

За словами працівників облради, така система працює вже в 28 місцевих радах України. Варто відзначити, що "обкатати" електронну систему голосування депутати зможуть уже в найближчу п'ятницю, 23 вересня. Для голосування депутатам видадуть спеціальні електронні картки. Раніше поіменне голосування депутатів затягувалось на години, адже депутати мали вголос озвучити свою позицію з того чи іншого питання. 

Як раніше повідомлялося, на цю дату була призначена позачергова сесія облради. Питання порядку денного будуть присвячені стану доріг на території Миколаївської області. Також депутати планують розглянути питання про ситуацію, яка склалася на комунальному підприємстві "Миколаївобленерго" і заслухати звіт про роботу в.о. голови Миколаївської ОДА В'ячеслава Боня. Серед питань також значаться звіт начальниці обласного управління охорони здоров'я Маргарити Капусти, стан Миколаївського Аеропорту, криміногенна обстановка в області.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв