Миколаївська тенісистка змагається в Відкритому чемпіонаті США

У другому раунді Цуренко посперечається за вихід до наступного кола з китаянкою Яфань Ван, що займає 163-у позицію в світовому табелі про ранги
Depo.Миколаїв
31 серпня 2016 13:49
ФОТО: depo.ua
Миколаївська тенісистка змагається в Відкритому чемпіонаті США
Миколаївська тенісистка змагається в Відкритому чемпіонаті США

У Нью-Йорку на кортах національного тенісного центру стартував останній в нинішньому році турнір "Великого шолома" - Відкритий чемпіонат США (US Open). Призовий фонд змагань став рекордним за всю історію цього виду спорту - 46,3 мільйона доларів, повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "Барометр Южноукраїнська".

За преміальні і очки в світовому рейтингу бореться і южноукраїнська тенісистка Леся Цуренко. За підсумками першого змагального дня Леся схрестила ракетки з 23-ю в рейтингу Іриною Біжу з Румунії.

Спортсменка з легкістю розібралася з румункою, розгромивши її в першому сеті 6:0 і завершила поєдинок впевненою перемогою у другому 6:4.

У другому раунді Цуренко посперечається за вихід до наступного кола з китаянкою Яфань Ван, що займає 163-у позицію в світовому табелі про ранги.

Згідно зі схемою розподілу призових на Відкритому чемпіонаті США, тенісисти, які пройшли перше коло турніру, по 43 отримують 313 тисячі доларів.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв