Миколаївська тенісистка змагається в Відкритому чемпіонаті США

У другому раунді Цуренко посперечається за вихід до наступного кола з китаянкою Яфань Ван, що займає 163-у позицію в світовому табелі про ранги

У Нью-Йорку на кортах національного тенісного центру стартував останній в нинішньому році турнір "Великого шолома" - Відкритий чемпіонат США (US Open). Призовий фонд змагань став рекордним за всю історію цього виду спорту - 46,3 мільйона доларів, повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "Барометр Южноукраїнська".

За преміальні і очки в світовому рейтингу бореться і южноукраїнська тенісистка Леся Цуренко. За підсумками першого змагального дня Леся схрестила ракетки з 23-ю в рейтингу Іриною Біжу з Румунії.

Спортсменка з легкістю розібралася з румункою, розгромивши її в першому сеті 6:0 і завершила поєдинок впевненою перемогою у другому 6:4.

У другому раунді Цуренко посперечається за вихід до наступного кола з китаянкою Яфань Ван, що займає 163-у позицію в світовому табелі про ранги.

Згідно зі схемою розподілу призових на Відкритому чемпіонаті США, тенісисти, які пройшли перше коло турніру, по 43 отримують 313 тисячі доларів.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев