ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Мер Миколаєва звітує про 100 днів роботи (онлайн-репортаж)

На захід з'їхалися поважні гості - посли різних країн, - але голова ОДА Вадим Меріков не прийшов
Depo.Миколаїв
5 березня 2016 11:01
ФОТО: depo.ua
Мер Миколаєва звітує про 100 днів роботи (онлайн-репортаж)
Мер Миколаєва звітує про 100 днів роботи (онлайн-репортаж)

Сьогодні, 5 березня, новий мер Миколаєва Олександр Сєнкевич звітує про 100 днів роботи на посаді. Що вдалося зробити, а що ні за ці три місяці міський голова розповідає широкому загалу у концер-холі "Юність". Зібралося близько 500 чоловік. Про це повідомляє Depo.Миколаїв.

10:32 На звіт прибули гості найвищого рівня. Зокрема послb Грузії та інших країн, які перебувають у Миколаєві із дипломатичним візитом. Послухати мера прийшли голова Заводського району В'ячеслав Карцев, голова фракції БПП в міськраді Володимир Криленко, члени "Самопомочі", голова фракції БПП в облраді Іван Кухта. Зазначимо, що голова ОДА Вадим Меріков не прийшов.

11:04 Олександр Сєнкевич вирішив охопиnи всі пункти роботи. Головним досягненням на посаді він назвав створення "Агенції розвитку Миколаєва" та залучення 550 тисяг гривень інвестицій.

11:16 Всім присутнім роздали друкований документ стратегії розвитку міста. Мер акцентував, що вдалося отримати кредит від Европейського банку для розвитку водоканалу. 

11:21 Сєнкевич закликає городян не чекати і створювати ОСББ вже сьогодні, брати на себе відповідальність за своє житло. 

Мер Миколаєва звітує про 100 днів роботи (онлайн-репортаж)

11:37 Головною проблемою міста мер назвав маршрутки. Вирішити проблему він обіцяє, залучивши електротранспорт і великі автобуси.

11:43 У питанні демонтажу незаконних рекламних конструкцій Сєнкевич заявив, що їх знесуть. За словами мера, багато цих конструкцій належить його друзям, і він про це публічно заявляє. Він обіцяє нікого з них не шкодувати - зносимутимуть всі незаконні. 

11:45 За словами мера, питання кіосків "Подзвони" та МАФів вирішити складніше: там працюють люди.

Мер Миколаєва звітує про 100 днів роботи (онлайн-репортаж)

11:49 Сєнкевич розповів про прийняті положення міськрадою нового скликання, зокрема про громадські слухання, електронні петиції і створення електронної черги до дитячих садочків.

12:01 Ремонт доріг у Миколаєві почнеться, коли дозволить погода. Проведуть аналіз якості асфальту.

12:06 Мер заявив, що розроблена програма развитку підприємництва. "Я буду вашим головним лобістом", - Сенкевич звернувся до бізнесменів.

Мер Миколаєва звітує про 100 днів роботи (онлайн-репортаж)

12:10 Досягненнями мер назвав онлайн-трансляцію засідань комісій - незабаром камера з'явиться в малій залі міськради. В галузі подолання корупції - йде впровадження системи електронних закупівель "Prozzoro".

12:15 Сєнкевич хоче, щоб місто увійшло до трійки лідерів міст України з розвитку.

12:19 Мер розповідає про Стратегію розвитку Миколаєва.

12:26 Сєнкевичу почали ставити питання із зали після закінчення звіту.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв