Мер Миколаєва виступив проти демонтажа пам'ятника міліціонерам

Рішення про демотаж мав підписати до 21 травня голова облдержадміністрації
Depo.Миколаїв
22 травня 2016 14:21
ФОТО: depo.ua
Мер Миколаєва виступив проти демонтажа пам
Мер Миколаєва виступив проти демонтажа пам'ятника міліціонерам

Мер Миколаєва Олександр Сєнкевич виступив проти демонтажу пам'ятника "борцям за правопорядок", або як його деякі називають "чекістам", на вулиці Садовій - на його думку, його потрібно залишити на честь працівників міліції, які загинули при виконанні свого обов'язку. Про це повідомляє Depo.Миколаїв із посиланням на Преступности.Нет.

У коментарях виданню мер розповів, що монумент, можливо, потрібно змінити: "Мені складно говорити про знесення цього пам'ятника... його називають по-різному - чекістам, працівникам НКВС і так далі. Мені складно коментувати це питання, тому що я син працівника міліції, яка бездоганно відпрацювала 35 років, отримала медаль за бездоганну службу в органах МВС. Тому я думаю, що цей пам'ятник можна трохи змінити, якщо там написані якісь написи, і залишити його. Для багатьох співробітників МВС і взагалі міліціонерів цей пам'ятник є їхнім професійним, будемо так говорити", - відповів мер Миколаєва.

На його думку, пам'ятник можна перейменувати, але залишити - ніяких комуністичних символів на ньому немає. "Перейменувати і залишити його працівникам міліції, в тому числі тим, які загинули при виконанні своїх обов'язків", - додав Олександр Сєнкевич.

Нагадаємо, що рішення про демонтаж пам'ятників за декомунізацією мав до 21 травня підписати голова ОДА Вадим Меріков. Зокрема воно стостується і монумента на загиблим міліціонерам. Слід додати, що думки з приводу цього пам'ятника розділилися: активісти-"декомунізатори" вимагають його знести, правоохоронці виступають за збереження.

Мер Миколаєва виступив проти демонтажа пам'ятника міліціонерам

Мер Миколаєва виступив проти демонтажа пам'ятника міліціонерам

Раніше повідомлялося, що у Миколаєві рано вранці демонтували пам'ятник комуністу Петровському.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв