Мер Миколаєва протролив головного "опоблоківця", що проігнорив сесію

Ігор Дятлов попри обіцянки не прийшов на сесію "поберігши своє здоров'я"
Мер Миколаєва протролив головного "опоблоківця", що проігнорив сесію
Мер Миколаєва протролив головного "опоблоківця", що проігнорив сесію

Мер Миколаєва Олександр Сєнкевич протролив лідера "Опозиційного блоку" в міськраді Ігоря Дятлова, що не з'явився на сесію. На своїй сторінці у Фейсбуці міський голова порівняв мінливі заявив "опоблоківців" на вчорашньому пленарному засіданні та сьогодні, передає Depo.Миколаїв

Ще вчора "опоблоківці" заявляли, що готові ходити на сесію хоч кожного дня заради виборців. В підтвердження своїх слів Сєнкевич процитував заяву, розповсюджену прес-службою партії: "ОПОБЛОК ВЧОРА: За пропозицією лідера опозиції в Миколаєві Ігоря Дятлова, депутати будуть проводити сесії кожен день. На пленарному засіданні сесії міської ради, яке проходить сьогодні, 11 жовтня, депутати різних фракцій в черговий раз поставили перед мером питання проведення сесій міської ради. Депутати обурилися тим, що мер не скликає земельні сесії в установленому порядку, з-за чого багато питань залишаються не розглянутими вже довгий час". 

Проте, вже сьогодні Ігор Дятлов змінив свою думку: "ОПОБЛОК СЬОГОДНІ: Ігор Дятлов вирішив не приходити на сесію, обурившись тим, що мер не береже здоров'я депутатів". 

Всю цю ситуацію мер охарактеризував піснею "Ти ж мене підманула ...".

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв