Мер Миколаєва протролив головного "опоблоківця", що проігнорив сесію

Ігор Дятлов попри обіцянки не прийшов на сесію "поберігши своє здоров'я"

Мер Миколаєва Олександр Сєнкевич протролив лідера "Опозиційного блоку" в міськраді Ігоря Дятлова, що не з'явився на сесію. На своїй сторінці у Фейсбуці міський голова порівняв мінливі заявив "опоблоківців" на вчорашньому пленарному засіданні та сьогодні, передає Depo.Миколаїв

Ще вчора "опоблоківці" заявляли, що готові ходити на сесію хоч кожного дня заради виборців. В підтвердження своїх слів Сєнкевич процитував заяву, розповсюджену прес-службою партії: "ОПОБЛОК ВЧОРА: За пропозицією лідера опозиції в Миколаєві Ігоря Дятлова, депутати будуть проводити сесії кожен день. На пленарному засіданні сесії міської ради, яке проходить сьогодні, 11 жовтня, депутати різних фракцій в черговий раз поставили перед мером питання проведення сесій міської ради. Депутати обурилися тим, що мер не скликає земельні сесії в установленому порядку, з-за чого багато питань залишаються не розглянутими вже довгий час". 

Проте, вже сьогодні Ігор Дятлов змінив свою думку: "ОПОБЛОК СЬОГОДНІ: Ігор Дятлов вирішив не приходити на сесію, обурившись тим, що мер не береже здоров'я депутатів". 

Всю цю ситуацію мер охарактеризував піснею "Ти ж мене підманула ...".

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев