"Мене обмовили": Соколов про свою участь у корупційному скандалі на Миколаївщині

Перший заступник голови облради називає великою трагедією, що з Геннадієм Левченком, якого розшукує СБУ, немає зв'язку
Depo.Миколаїв
10 червня 2016 14:23
ФОТО: depo.ua
"Мене обмовили": Соколов про свою участь у корупційному скандалі на Миколаївщині
"Мене обмовили": Соколов про свою участь у корупційному скандалі на Миколаївщині

Заступник голови Миколаївської облради Михайло Соколов, призвище якого "засвітилося" в корупційному скандалі, заявляє, що його обмовили. За його словами, він написав вже заяву в СБУ. Про це він розповів у коментарях журналістам перед засіданням сесії облради, повідомляє Depo.Миколаїв.

За словами Соколова, який також є керівником обласної організації "Батьківщина", його напередодні викликали телефонограмою до центрального офісу партії щодо проведення довиборів на семи округах до Верховної Ради. "Зустрічався я з керівництвом партії в особі Кириленка, Підгорного Сергія. Мені було доведено як члену партії центрального органу "Батьківщини" про те, що я повинен у вільний від роботи час курирувати довибори в Херсоні. Там висунутий мій колега, "батьківщіновец", колишній народний депутат одного зі мною скликання Юрій Атарченко. З цього приводу ми спілкувалися з політологами", - сказав Соколов.

Він додав, що ледь встигнув заїхати на пошту та офіційно про це повідомити. А в обідню перерву написав заяву на "скинув" її факсом. Соколов також знайшов пояснення, як його прізвище потрапило до списків підозрюваних в корупції поруч із Романчуком:

"Якщо зараз будь-який громадянин, що знаходиться в Україні, напише на вас заяву, що ви з когось вимагали гроші, то суд зобов'язаний її прийняти. За новим Кримінально-процесуальним кодексом внести його в ЄРДР (Єдиний реєстр досудових розслідувань - ред.), а потім розбиратися. Тому я припускаю, що був кимось обмовлений, я сьогодні написав після прес-конференції, яку провела СБУ, офіційне звернення до Служби безпеки України з проханням роз'яснити мені, що сталося, в зв'язку з чим. Я готовий бути відкритим перед слідством, я абсолютно довіряю слідству. Я впевнений, що перезавантаження правоохоронних органів йде повільно, але ефективно в країні. Тому я відкритий для тих служб, які сьогодні займаються іншими громадянами, що займають інші поверхи, працюють в іншій організації", - натякнув Соколов на затриманого на хабарі першого заступника голови Миколаївської ОДА Миколу Романчука.

Соколов також додав, що голова облради Вікторія Москаленко написала заяву до СБУ з приводу зникнення радника "всієї облради" Геннадія Левченко. Він також відстронився від того, що рекомендував його на посаду. За словами Соколова, шукали радника через сайт облради, і Левченко сам звернувся "з усіма своїми дипломами"

"Для мене є великою трагедією, що він також є моїм близьким другом за хобі (мотоцикли - ред.). Для мене є трагедією, я з суботи не можу додзвонитися другу. Він не виходив на зв'язок жодного разу. На жаль, зв'язку з ним немає", - сказав Соколов.

За його словами, якби правоохоронці знали, що Левченко причетний до корупційної справи, затримали б його одразу. "Мені здається, що в цій будівлі до приїзду президента роблять спроби інформаційних провокацій. Я впевнений, що відбувається спроба провокації", - резюмував Соколов.

Нагадаємо, що прізвище Соколова виплило в корупційному скандалі з хабарництвом. Згідно з ухвалою суду, він діяв єдиним умислом з Миколою Романчуком та Геннадієм Левченком. Проте СБУ за декілька днів заявила, що Соколов непричетний.

Геннадія Левченка поки так і не знайшли. Військовий прокурор заявляв, що він "динамічно пересувається Україною". Слід додати, що спочатку Вікторія Москаленко заявляла, що Левченка рекомендував на посаду Соколов.

Нагадаємо, що Микола Романчук може вийти під заставу 5,5 мільйони гривень. Поки інформації про внесення застави не було.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв