Заступник голови Миколаївської облради є ще одним фігурантом корупційного скандалу

Згідно ухвали суду, Михайло Соколов діяв єдиним умислом із першим заступником голови Миколаївської ОДА

Заступник голови Миколаївської облради є…

Корупційний скандал на Миколаївщині не вщухає. Стало відомо про ще одного його фігуранта - першого заступника голови Миколаївської облради Михайла Соколова. Ухвалу суду, згідно якої він діяв єдиним умислом із Миколою Романчуком, опублікував у Фейсуці коррдинатор "Офіса розвитку Миколаївщини" Олександр Нойнец, повідомляє Depo.Миколаїв.

В ухвалі Приморського суду Одеси зазначається, що перший заступник голови Миколаївської ОДА Микола Романчук, перший заступник голови Миколаївської облради Михайл Соколов, та радник першого заступника голови Миколаївської облради Геннадій Левченко вимагали від директора ТОВ "ЄЛК-БУД" 90 тисяч гривень хабара за "здійснення впливу та прийняття облрадою та ОДА позитивного рішення щодо видобутку вапняка у Новомиколаївському родовищі Єланецького району.

Судячи з документу, основну частину суми хабара - 80 тисяч гривень - мав отримати Микола Романчук. Суд також ухвалив, крім обшуку, вилучити телефони у Романчука, Соколова, Левченка. 

Заступник голови Миколаївської облради є ще одним фігурантом корупційного скандалу

Заступник голови Миколаївської облради є ще одним фігурантом корупційного скандалу

Заступник голови Миколаївської облради є ще одним фігурантом корупційного скандалу

"І у мене є версія подій. Я думаю, відповідь на це питання в тому, що це не Соколов ділиться з Романчуком, а Романчук ділиться з Соколовим. Романчук наводить цей "Єлкбуд" до Соколова і каже - Міша, треба зробити голосування. І Миша робить. І це не перше голосування, що носить ознаки замовного в нашому облраді. Я тут не дуже давно, але навіть я вже такі помічав... У зв'язку з вищевикладеним дуже сподіваюся, що відсутність Михайла Соколова в ланцюгах і кайданах і відсутність фоторепортажу з його підземних скарбниць - справа тимчасова", - пише Нойнец.

Нагадаємо, що у першого заступника голови Миколаївської ОДА Миколи Романчука знайшли вдома тонелі, валізи з грошима та антикваріат. У заступника голови Єланецької РДА Олега Зайзубрга знайшли 1,5 тисячі доларів у кабінеті.

Також повідомлялося, що радник голови Миколаївської облради Геннадій Левченко, що погорів на хабарі, втік до Дніпра. А помічника Миколи Романчука Віктора Овчара також не затримали, хоч ГПУ та СБУ повідомляла про затриманння чотирьох хабарників.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Миколаїв

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"