Луценко заявив, що прокуратура "кришує" рейдерів та бандитів, що відбирають урожай

Генпрокурор вважає, що сьогодні врожай на Миколаївщині під загпозою, адже його може "віджати" будь-хто
Depo.Миколаїв
1 липня 2016 17:16
ФОТО: depo.ua
Луценко заявив, що прокуратура "кришує" рейдерів та бандитів, що відбирають урожай
Луценко заявив, що прокуратура "кришує" рейдерів та бандитів, що відбирають урожай

Юрій Луценко розчарований прокуратурою Миколаївської області, яка, як виявилось, покриває кримінального авторитета "Мультика", а на додачу ще й рейдерів і бандитів, що відбирають у аграріїв урожай. Про це він заявив в ході сьогоднішнього візиту, передає Depo.Миколаїв.

Генпрокурор вважає, що сьогодні врожай на Миколаївщині під загпозою, адже його може "віджати" будь-хто: "Сьогодні урожай під загрозою. Під загрозою кого-завгодно. Так званих патріотів, які приходять віджимати урожай ніби на "славу України". Насправді, приносячи тільки безслав'я своїм підрозділам. Звичайним бандитам, бандитським організаціям, бізнес-рейдерам, але нічого цього неможливо без кришування правоохоронних органів. Питання до УМВС, питання до прокуратури, в першу чергу, власне і до СБУ: коли це закінчиться? Я не вірю, що це закінчиться!".

Луценко поскаржився, що сьогодні навіть статус нардепа та зв'язки з президентом та міністрами не рятують від рейдерів: "У мене був знайомий аграрій - Аркадій Корнацький. Ну скажуть, що потрібно ще чоловіку? В нього друг - президент, товариш - генпрокурор, товариш - міністр внутрішніх справ, щоб нарешті 15 справ, що знаходяться у нас в поліції хоча б почали рухатися. Я вже не кажу, щоб бандити сіли". 

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв